Понад 50 дітей скерували на оздоровлення в Український центр «Молода гвардія»

21 лютого 2020р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

20 лютого розпочалася І зміна в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса) до якого скерували 52 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки з Львівщини.

Перша зміна в «Молодій гвардії»  стартувала з назвою «Ми – різні, ми – рівні». Головна мета -  сформувати у дітей основи знань про права і свободи людини в суспільстві.

Програма зміни спрямована на розвиток у вихованців правової культури, усвідомлення змісту та суті прав людини, їх моральної зумовленості, взаємозв’язку з етичними, політичними та культурними нормами суспільства. Впродовж зміни планується робота кінолекторію «Декларація про права людини: історія і сучасність», зустрічі з працівниками правоохоронних та правозахисних органів, ток-шоу «Біла ворона», освітньо-виховний захід «Правосвідомість і духовність – основи людяності», тиждень цікавих уроків у школі «Ми пізнаємо світ», фотокрос «У світі рівних можливостей».

Окрім того, діти візьмуть участь у дебатному турнірі, QR-квесті «Я і мої права».

Також, 24 лютого розпочнеться І зміна у Міжнародному дитячому центрі «Артек» (м. Київ) до якого буде скеровано 59 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки з Львівщини.

До дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія» направляються діти віком від 7 до 18 років, за рахунок коштів державного бюджету, путівки до яких закуповуються Міністерством соціальної політики України.

Оздоровлення в дитячих центрах триває цілорічно, термін перебування дитини в закладі становить 21 день.

Скерування до дитячих центрів здійснюється відповідно до Порядку направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» і державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» за рахунок бюджетних коштів, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 27 червня 2018 року №938, зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 19 липня 2018 року за № 841/32293

Детальна інформація за посиланням.

Для отриманням путівок необхідно звертатися до структурних підрозділів з питань  соціального захисту населення районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міст обласного значення за місцем проживання. Довідка за тел. 032 255 47 96

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 27.05.2020 14:40
Пацієнтів загалом звернулось:
2169
+39
Очікують
результати тесту:
71
+39
Підтверджені випадки COVID-19:
1443
+38
Не підтверджено діагноз:
5777
+349
Одужало:
322
+27
Померло:
44
+2
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ