«Реквіємом» Моцарта вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2020р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні у Львівській національній філармонії вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні виконанням «Реквієму» Моцарта. 18-21 лютого 2014 року – одні з найтрагічніших днів Революції Гідності. 20 лютого – день пам’яті Героїв Небесної Сотні, шості роковини розстрілів на Майдані у Києві. 

"В історії нашої держави було чимало героїчних сторінок. Серед яких – Революція Гідності, що стало початком нового шляху для України. Шляху до сильної, незалежної, демократичної та процвітаючої європейської країни. Революція Гідності стала нашим символом. Символом гордості і честі, мужності і патріотизму. Символом справжнього єднання нації. Ми повстали проти несправедливості та злочинного режиму. Ми стали іншими та довели усьому світові, що здатні відстояти свій демократичний вибір", - звернувся до присутніх голова Львівської ОДА Максим Козицький.

В межах пам'ятного вечора очільник області оглянув виставку "Історії життя Героїв Небесної Сотні" та поспілкувався із її автором - Світланою Кочергіною.

Цього вечора на знак вшанування загиблих майданівців у стінах філармонії прозвучала одна з найвідоміших у світі заупокійних мес  Вольфганга Амадея Моцарта – Реквієм ре мінор, KV 626 у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії, камерного хору «Глорія» та солістів.

«Реквієм» – останній, незавершений твір Моцарта, над яким той працював перед самою смертю і помер під час його написання. Через те, що це був твір на замовлення, «Реквієм» був доповнений та завершений за дорученням Констанци Моцарт – вдови композитора. Твір складається з чотирнадцяти частин. Це траурна заупокійна меса, написана на канонічний латинський текст. Щодо історії створення та якості подальших доповнень віддавна тривають завзяті суперечки. Та попри все, «Реквієм» залишається одним з найвідоміших та найважливіших творів композитора.

Захід організовує департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.08.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
6570
+107
Очікують
результати тесту:
485
+107
Підтверджені випадки COVID-19:
10067
+146
Одужало:
2506
+152
Померло:
272
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ