На Львівщині відкрили чотирнадцяту новозбудовану амбулаторію групової практики

20 лютого 2020р, Новини. Управління капітального будівництва, Прес-служба ОДА

У селі Гірському, що на Миколаївщині, сьогодні офіційно відкрили новозбудовану амбулаторію групової практики.

«Ми раді долучитися до творення цих змін на краще. Робимо все можливе, щоб якісно втілити медреформу і зробити медичні послуги доступними для людей. Цей об’єкт коштував державі у співфінансуванні з місцевою громадою майже шість мільйонів гривень», - наголошує заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Медичний заклад охопить якісними послугами 4,4 тисячі мешканців з 3 сіл: с.Гірське, с.Липиці, с.Раделичі.

Зазначимо, що площа амбулаторії складає 201,5 м2 та є оснащеною необхідним медичним обладнанням.

“Десять років тому я був з делегацією від міської ради Львова у Польщі. Ми тоді відвідували сільську амбулаторію, і я сам не міг тоді уявити, що в нас щось таке може бути. Тепер такі ж заклади відкривають в Україні. Один із них - медамбулаторія у селі Гірське, яку ми відкрили сьогодні. На відкриття прийшла лікарка, яка працювала в цьому селі 54 роки. Вона стояла зі сльозами на очах - від захоплення. Люди відчувають, що щось змінюється на краще”, - розповідає заступник керівника управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації Олег Пелих.

Нагадаємо, що ця амбулаторія є однією з 43-х амбулаторій сімейної медицини у сільській місцевості, будівництво яких відбувається у Львівській області.

Відтак, для кожної з 43-х нових амбулаторій закуплено службовий автотранспорт Renault Duster. Також закуплено 67 автомобілів для існуючих амбулаторій.

Додамо, що торік  управлінням капітального будівництва оголошено тендер на закупівлю 159 автомобілів для існуючих амбулаторій.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.07.2020 10:40
Пацієнтів загалом звернулось:
3908
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
5730
+152
Одужало:
863
+63
Померло:
146
+0

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ