У Львові попрощалися з десантником, який героїчно загинув 5 років тому у боях за Україну

20 лютого 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Особовий  склад 80-ої окремої десантно-штурмової бригади на плацу військової частини попрощався з бойовим товаришем, солдатом Михайлом Турчином. Віддати останню  шану загиблому захиснику прибули  ветерани АТО, представники духовенства та влади.

Участь у прощанні взяв заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень, який висловив співчуття рідним та товаришам Героя, а також наголосив на тому, що подвиги українських військових пам'ятатимуть завжди.

Сержант у відставці  Ігор Бездух розповів про деталі бою, де загинув його побратим.

"У той день  ми потрапили у ворожу засідку, яку сепаратисти влаштували неподалік села Цвітні Піски. Мій БТР рухався попереду, а Михайлів - йшов позаду, його машину підбили, екіпаж загинув. І сьогодні я нарешті відчув велике полегшення від того,  що Михайло знайде вічний спокій на  своїй малій  батьківщині", - наголосив Ігор Бездух.

Тоді, тіло солдата Михайла Турчина упізнати не вдалося. Експертиза результатів ДНК була завершена лише нещодавно. Багато зусиль до цієї роботи доклали представники відділу пошукової групи цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, офіцери десантно–штурмової  бригади .  

Військові капелани відправили панахиду, а десантники під звуки військового оркестру попрощалися зі бойовим товаришем. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 09.07.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4395
+88
Очікують
результати тесту:
485
+88
Підтверджені випадки COVID-19:
6681
+119
Одужало:
990
+16
Померло:
174
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ