Незабаром на Львівщині з’являться ще вісім патронатних сімей, - Юрій Холод

20 лютого 2020р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Про ДІ-реформу на Львівщині йшлося під час зустрічі заступника голови Львівської ОДА Юрія Холода, начальника Служби у справах дітей області Володимира Лиса з радницею міністра Міністра соціальної політики Наталією Кириченко. 

Також до розмови про реформу деінституціалізації в нашій області долучилися Ольга Бойко - координатор пілотного проєкту з трансформації закладів інституційного догляду та виховання дітей у Львівській області (“Супровід урядових реформ в Україні “SURGe”) та Блія Пилипас - керівник проєктного офісу з підтримки реформи деінституціалізації. Обидві - за згодою - представниці компанії “Agriteam Canada Consulting Ltd” в Україні.

“Львівщина - одна з кращих областей щодо впровадження реформи ДІ. Зі столичними гостями ми говорили саме про неї. Якщо конкретно, то про житло для сиріт і дітей, чиї батьки позбавлені батьківських прав, про створення малих групових будинків, прийомних сімей, а також розвиток послуг для дітей в ОТГ. На Львівщині особливу увагу приділяємо і створенню патронатних сімей. У планах наразі - створити ще вісім таких сімей. Це багато, порівняно з іншими областями, але ми хочемо досягнути ще кращого результату”, - наголошує заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

“Загалом в Україні на кінець 2019-го було 123 патронатні родини, у яких проживало 510 дітей. У шістьох областях патронатні сім'ї не створені.  Йдеться про тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини у сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками чи іншими законними представниками складних житттєвих обставин”, - зазначає начальник Служби у справах дітей ЛОДА Володимир Лис.

Щоб створити таку сім’ю, потрібно пройти спеціальні навчання. Але насамперед, зголоситися на сайті за посиланням чи написати працівникам Служби у справах дітей в соцмережах. 

Тема патронатних сімей була ключовою на селекторній нараді, яка відбулася в Львівській ОДА 17 лютого. На Львівщині минулоріч створили 3 патронатні сім’ї у м. Львові, Золочівському та Яворівському районах, в яких перебувають 6 дітей. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 06.07.2020 09:40
Пацієнтів загалом звернулось:
4178
+37
Очікують
результати тесту:
485
+37
Підтверджені випадки COVID-19:
6301
+105
Одужало:
965
+75
Померло:
164
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ