Представників громад області ознайомили із механізмами Програми енергозбереження

18 лютого 2020р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження

Cьогодні, 18 лютого, в межах Проєкту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) відбувся семінар «Бухгалтерський облік в ОСББ». У заході взяли участь бухгалтери ОСББ з понад 10 населених пунктів області.

Привітав учасників заходу начальник управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Андрій Якубовський. Як він зазначив, управлінням ведеться постійна робота з ОСББ області щодо популяризації механізмів Програми енергозбереження.

Зокрема, було відзначено, що з метою здешевлення впровадження енергоощадних заходів внесено зміни в Програму енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки. Відповідно до неї  передбачено відшкодування відсоткової ставки за кредитами, отриманими на енергозбереження у розмірі облікової ставки НБУ упродовж перших 12 місяців користування кредитом, за умови участі ОСББ у «Програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності».

Окрім цього, в межах семінару учасників ознайомили з питаннями формування кошторисної та ведення звітної фінансової документації.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 06.07.2020 09:40
Пацієнтів загалом звернулось:
4178
+37
Очікують
результати тесту:
485
+37
Підтверджені випадки COVID-19:
6301
+105
Одужало:
965
+75
Померло:
164
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ