Дитячий психоневрологічний диспансер приєднали до Західноукраїнського медичного центру

11 лютого 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Обласні депутати сьогодні підтримали реорганізацію комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний дитячий психоневрологічний диспансер» шляхом приєднання його до комунального закладу «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр».

Відповідне рішення ухвалили сьогодні під час чергової сесії Львівської обласної ради.

«Заклад не може працювати з НЗСУ. Ми спільно шукали рішення як вирішити це питання. Воно складне, але його варто було ухвалити», - акцентував заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

«Сьогодні єдиним шляхом, щоб Національна служба здоров’я побачила медичну послугу і змогла її оплатити - є приєднання диспансеру до медичної установи, яка має подібні види медичних послуг. Планується перенесення стаціонарних відділень, а умови для перебування пацієнтів, надання медичної допомоги та роботи лікарів кращі», - розповів т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько.

За його словами також треба вирішити питання розподілу штатів та перебування дітей в режимі денного стаціонару.

«Частину таких підрозділів можна створити на базі Західноукраїнського центру. Частину мають перейняти соціальні структури», - резюмував Андрій Васько.

Ключові слова:

диспансерсесія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.08.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
6570
+107
Очікують
результати тесту:
485
+107
Підтверджені випадки COVID-19:
10067
+146
Одужало:
2506
+152
Померло:
272
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ