Представників будівельної промисловості Львівщини запрошують взяти участь в українсько-словацькому бізнес-форумі

5 лютого 2020р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Упродовж 20-21 лютого відбудеться Українсько-Словацький бізнес-форум  у Словацькій республіці (м. Сенец).  

Ключовими сферами українсько-словацького співробітництва на форумі є: будівництво, виробництво будівельних матеріалів, впровадження нових енергозберігаючих технологій у будівництві та функціонуванні житлових будинків.

Учасникам заходу з України пропонують представити інформаційні буклети англійською мовою щодо компаній, презентації у вигляді слайд-шоу, зразки будівельних матеріалів під час проведення В2В зустрічей.

Участь у заході братимуть дипломатичні представники обох країн, керівники словацьких муніципалітетів, представники торгово-промислової палати Словаччини, словацьких та міжнародних транснаціональних корпорацій в сфері будівництва, девелоперства тощо.

Робоча мова заходу - англійська/українська, для індивідуальних переговорів, у разі потреби, будуть забезпечені перекладачі.

Організатори заходу - Громадська Спілка «Міжнародний центр сприяння підприємництву», спільно з Посольство України в Словацькій Республіці та компанія «Нова Інтернаціональна Корпорація».

Ознайомитись із програмою Українсько-Словацького бізнес-форуму можна за посиланням.

За детальною інформацією звертайтесь за номером: (032) 261-27-13  або (032) 299-92- 79 та на електронні скриньки: loda.export@gmail.com або torg.loda@gmail.com.  

Ключові слова:

бізнесФорум

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 06.07.2020 09:40
Пацієнтів загалом звернулось:
4178
+37
Очікують
результати тесту:
485
+37
Підтверджені випадки COVID-19:
6301
+105
Одужало:
965
+75
Померло:
164
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ