Розвиток медсестринської справи обговорили під час наради

4 лютого 2020р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

У департаменті охорони здоров’я відбулася робоча зустріч директора ДУ «Центр розвитку медсестринства МОЗ України» Катерини Балабанової із сестрами медичними закладів охорони здоров’я Львівщини.

В ході зустрічі було обговорено актуальність комунікації та об’єднання зусиль при виконанні обласних планів заходів, а також підвищення рівня інформування про публічні заходи служби.

«Наша сьогоднішня зустріч присвячена тому, що 2020 рік в Україні визначено роком медсестринства. Це дозволить вивести важливі питання, які стосуються медсестринства на новий рівень, обговорення їх правдиво і конструктивно. Розуміти важливість роботи медсестри та пріоритетність цієї професії має не лише лікар, але й керівництво закладу», - зазначив Андрій Васько, т.в.о.директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Наталія Галапац, експерт ДОЗ ЛОДА з медсестринства, розповіла про розвиток та перспективи медсестринства Львівщини.

«В закладах охорони здоров’я області  працює 21435 молодших спеціалістів з медичною освітою, з них 16514 сестри медичні. 8800 сестер медичних ЗОЗ області є членами ГО «Львівська обласна асоціація медичних сестер». Це приємно, що 2020 рік оголошено роком медсестри та акушерки. ВООЗ вважає, що кампанія є особливо важливою, враховуючи, що медсестри та акушерки складають понад 50% медичної праці багатьох країн».

Нова модель медсестринства в Україні як престиж та гідна вартість професії була представлена Катериною Балабановою. Вона наголосила на концепції розширення повноважень медичної сестри, введенні професійного стандарту, а також сертифікації медичних працівників. 

Ключові слова:

медичні сестринарада

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 30.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2313
+56
Очікують
результати тесту:
108
+56
Підтверджені випадки COVID-19:
1619
+56
Не підтверджено діагноз:
6720
+373
Одужало:
379
+18
Померло:
53
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ