Львівські спортсмени - чемпіони України зі стрільби з лука

31 січня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

У Харкові триває чемпіонат України зі стрільби з лука серед дорослих спортсменів та юніорів 2000 р.н. та молодших. Після напружених кількох днів кваліфікаційних змагань, сьогодні відбулись фінали особистих змагань серед всіх категорій.

Відтак серед жінок не було рівних титулованій представниці Львівщині - Вероніці Марченко, яка підтвердила своє лідерство після кваліфікації та виборола титул чемпіонки України зі стрільби з лука серед жінок в особистому заліку.

Серед чоловіків в особистому заліку срібну нагороду для Львівщини виборов Сергій Макаревич. Бронза серед чоловіків також в активі представника львівської команди - досвідченого лучника Маркіяна Івашко. Золото ж залишилось у представника господарів змагань - Віктора Рубана (Харківська область).

Молодші спортсмени Львівщини, які змагались в категорії юніори здобули переможний дубль. Серед юніорів перемогу здобув Мількович Іван-Павло, а серед юніорок чемпіонкою України стала юна Черник Дзвенислава, яка також підтвердила своє лідерство після кваліфікації. Срібною призеркою серед юніорок стала також представниця Львівщини - Ілляш Варвара.

Кількома днями раніше розіграли комплекти нагород у стрільбі з блочного лука, де львів'яни також були серед медалістів. В командних змаганнях серед чоловіків збірна Львівської області в складі Атаманенка Сергія, Дуліби Ярослава, Кушнірука Сергія виборола бронзові нагороди.

Срібну нагороду чемпіонату України в особистих змаганнях серед юніорок виборола Русин Ірина, яка також з партнерками по команді Шмульською Іриною та Колос Софією додали до скарбнички Львівщини срібну нагороду в командних змаганнях серед юніорок у стрільбі з блочного лука.

Зазначимо, що сьогодні відбудуться командні змагання.

Ключові слова:

спортсмени

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ