В області відбулись публічні консультації з адмінтерустрою в частині ще трьох районів

28 січня 2020р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

На Львівщині тривають публічні консультації щодо адміністративно-територіального устрою. Зокрема, сьогодні, 28 січня, у приміщенні малої сесійної зали Львівської обласної ради відбулись публічні консультації з приводу адмінтерустрою Львівської області в частині Миколаївського, Пустомитівського та Жовківського районів.

Публічні консультації відбулись за участю першого заступника голови облдержадміністрації Василя Лозинського, т.в.о директора департаменту економічної політики Степана Куйбіди, директора Агенції регіонального розвитку Львівщини Тараса Баранецького, керівника Львівського офісу U-Lead в Україні Галини Гречин та представників органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, науково-експертного середовища та інститутів громадянського суспільства.

«Громади мають бути фінансово спроможні, потужні, громади, які зможуть самостійно функціонувати та розвиватись», - зазначив Василь Лозинський.

Результати консультацій будуть винесені на розгляд міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій до проєкту адміністративно-територіального устрою Львівщини.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.07.2020 09:23
Пацієнтів загалом звернулось:
4477
+72
Очікують
результати тесту:
485
+72
Підтверджені випадки COVID-19:
6763
+82
Одужало:
1003
+13
Померло:
178
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ