На Стрийщині відкрили адміністративний будинок

27 січня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

24 січня у селі Гірне, що на Стрийщині, відбулося відкриття адміністративного будинку.

У ньому мешканці Гірного, а в майбутньому і об’єднаної громади, будуть мати можливість отримати різні види послуг, не звертаючись до районного центру. Адже тут розміщені сільська рада, філія музичної школи, відділення зв’язку та амбулаторія.

До участі у відкритті долучились представники влади, зокрема, голова Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук, голова Стрийської районної ради Роман Козак, громадськість.

Вітаючи громаду села, голова Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук зазначив, що незважаючи на нелегкий для держави час, на Стрийщині, завдяки співпраці усіх гілок влади, знаходять можливості ремонтувати та відкривати культурні та соціальні об’єкти, оновлювати їх матеріальну базу. 

Він висловив подяку усім, хто долучився до відкриття адміністративного будинку в селі Гірне та сподівання, що ця прекрасна споруда незабаром активно запрацює, слугуючи громаді. Адже там повноцінно запрацює центр культурного та соціального розвитку села, будуть відбуватися найголовніші та найвизначніші для громади події.

За доброю християнською традицією місцевий парох о.Григорій Шептицький освятив та благословив новозбудоване приміщення. На знак подяки учасники художньої самодіяльності підготували для глядачів святкові виступи.

Варто відзначити, що будівельні роботи на даному об’єкті проводилися останні три роки за кошти ДФРР, субвенції на соціально-економічний розвиток, обласного та районного бюджетів.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.07.2020 10:40
Пацієнтів загалом звернулось:
3908
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
5730
+152
Одужало:
863
+63
Померло:
146
+0

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ