Фермери Львівщини отримали гранти на закупівлю обладнання

27 січня 2020р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Заступник  директора департаменту агропромислового розвитку  Людмила Гончаренко взяла участь у звітній конференції конкурсу мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку 2019», що фінансується ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» і організовується ГО «Клуб Ділових Людей Україна».

«Дуже важливо, що гранти на Львівщині отримали жителі сільських територій, що потребують соціального захисту - учасники АТО і переселенці з Криму. Усі переможці надзвичайно задоволені і вдячні проекту за надані можливості – фінансову підтримку і навчання із бізнес-планування. Цей проект надихнув їх, додав оптимізму і віри у власні сили. Більше того – дав можливість розвивати улюблену справу на рідній землі», - зазначила Людмила Гончаренко.

Серед переможців конкурсу, 16 представників з Львівщини, які уже отримали грантові кошти і здійснили закупівлю задекларованого обладнання на потреби власного бізнесу. Зокрема, сироварня «Гарбузовий Рай», сироварня еко сирів «ЧароДійка», СОК «Кам’янка лісова», ФГ «Карпатагро», Еко - Ранчо «Сабадаш», «Смачний курчак», Екологічна платформа

Ключові слова:

конкурссело

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ



Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ