На чемпіонат із дзюдо до Львова з'їдуться понад шість сотень спортсменів

23 січня 2020р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Вже наступного тижня, 29-31 січня, на легкоатлетичному манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбудеться чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років.

На Чемпіонат з’їдуться дзюдоїсти з усіх регіонів України.

«Захід має відбутися у Львові за підтримки федерації дзюдо України та Львівської обласної федерації дзюдо та усіх дотичних до організації структур. Чемпіонат буде відбірковим до чемпіонату Європи. Зараз залишається кілька робочих моментів щодо організації  і вже за кілька днів до Львова прибудуть делегації. Ми покладаємо великі надії на спортсменів, які представляють Львівщину, адже нам є чим пишатись», - зазначив начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як.

Цьогоріч очікують понад 600 учасників.

«Цей чемпіонат є досить вагомим для учасників, адже він є відбірковим. Призери та чемпіони цих змагань зможуть спробувати свої сили на міжнародній арені, а найсильніші представлятимуть в липні на чемпіонаті збірну команду України. Ми очікуємо багато учасників з всієї України. Найбільше ми очікуємо спортсменів з Києва, Дніпропетровська та Харкова», - розповів Старший тренер збірної України по дзюдо Сергій Дребот.

Змагання покликані популяризувати дзюдо в Україні, підвищувати спортивну майстерність та пропагувати активний спосіб життя серед молоді. 

Ключові слова:

дзюдочемпіонат

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.07.2020 09:23
Пацієнтів загалом звернулось:
4477
+72
Очікують
результати тесту:
485
+72
Підтверджені випадки COVID-19:
6763
+82
Одужало:
1003
+13
Померло:
178
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ