На Львівщині відбулась презентація проєкту «Eco Way Lviv»

23 грудня 2019р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

Представники департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Оксана Війтик, Інеса Шемелинець та Іванка Сторожук відвідали Центр ім. Митрополита Андрея Шептицького, де відбулася презентація проєкту екологічного спрямування «Eco Way Lviv»,  який триватиме протягом року.

Проєкт реалізується в межах діяльності школи журналістики «Рожеві окуляри», підтримується і координується Департаментом екології та природних ресурсів Львівської ОДА з подальшим звітуванням перед представниками Ради Європи в Україні.

9 учасників проекту - молоді люди, віком 10-15 років, презентували мистецькі інсталяції та короткі доповіді на тему: «Яким я бачу майбутнє нашої планети». Тематика різнопланова – від змін клімату, руйнування озонового шару, забруднення океанів пластиком до успішних практик поводження з відходами і захисту тварин від жорстокого поводження. 

Презентація інсталяцій дітей і їхні доповіді – це частина першого етапу проєкту. Найближчим часом учасники матимуть змогу провести інтерактивні заходи щодо сортування відходів у школах, взяти участь у створенні радіо- та телепрограм, присвячених питанням екології та самоврядування.

У межах «Eco Way Lviv» планується закупівля та встановлення боксів для батарейок та друк екожурналу, перший номер якого вже побачив світ.

Департамент екології та природних ресурсів висловлює подяку команді школи журналістики «Рожеві окуляри». Всі, хто готовий долучатися до підвищення рівня екологічної свідомості громадян, завжди знайдуть підтримку та партнера в особі департаменту.

Global Options

COVID-19 в Україні
Оновлено: 10.04.2020 08:30
Пацієнтів загалом звернулось:
643
+37
Очікують
результати тесту:
111
+8
Підтверджені випадки COVID-19:
82
+18
Не підтверджено діагноз:
450
+10
Одужало:
3
+0
Померло:
3
+0

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ