Мешканці Львівщини заслуговують на якісні медичні послуги, - Юрій Холод під час відкриття амбулаторії

21 грудня 2019р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Майже півтори тисячі мешканців з сіл Сулимів, Віднів, Звертів, що на Жовківщині отримуватимуть медичні послуги у новозбудованій амбулаторії первинної медицини.

Урочисте відкриття медичного закладу відбулося сьогодні, 21 грудня, за участі заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Юрія Холода.

«Мешканці Львівщини заслуговують на те, щоб своєчасно та якісно отримати усі необхідні медичні послуги. Я дуже радий відкривати сьогодні цю амбулаторію, яка є однією із тих 43-ох, які з‘являться на Львівщині. Цього тижня - це третій медичний заклад, який відчинив двері для своїх пацієнтів. Ми радіємо, бо цей проект набуває завершальної стадії. Я бажаю усім мешканцям міцного здоров’я, а персоналу наснаги та сил», - наголосив посадовець.

Окрім того, заступник голови облдержадміністрації подякував усім причетним до створення цієї амбулаторії, а також передав персоналу амбулаторії новий кардіограф.

Загальна площа приміщення будівлі складає 223,56 метра квадратні. Загальна вартість амбулаторії становить 5 772,447 тис. грн. З яких: субвенція з державного бюджету місцевому бюджету складає 4 980,934 тис грн, а співфінансування з місцевого бюджету - 791,513 тис грн.

Нагадаємо, для кожної з 43-х нових амбулаторій закуплено службовий автотранспорт Renault Duster. Окрім того, закуплено 67 автомобілів для існуючих амбулаторій.

21 листопада 2019 року управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації оголосило тендер на закупівлю ще 158 автомобілів для існуючих амбулаторій.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ