У Львівській філармонії гала-концертом завершився конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака

20 грудня 2019р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Впродовж тижня у Львові тривав конкурс молодих  вокалістів, участь у якому взяли представники з України, Польщі, Австрії, Китаю, віком до 30 років

На цьогорічний конкурс допустили 60 учасників, взяли участь 47 учасників.

Конкурсні прослуховування відбулися на базі Львівської Національної Філармонії та Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені Соломії Крушельницької.

«Ми познайомилися з Василем в "Дударику", разом зростали, гастролювали і набиралися досвіду.  Його голос був унікальний. У Парижі він перетворився на кремезного козака, який міг наповнити своїм голосом будь-який зал. Була велика радість усвідомлювати, що Василь зростає, і можна ним пишатися. Мета нашого конкурсу знайти подібних самородків, що нам і вдалося. Велика честь усвідомлювати, що ми з Василем були знайомі, цей конкурс продовжить його життя», - зазначив під час завершення конкурсу заслужений діяч мистецтв України Дмитро Кацал.

Під час гала-концерту відбулося нагородження Лауреатів Конкурсу молодих вокалістів імені Василя Сліпака.

Конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака проводиться Львівською національною філармонією у співпраці з Департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА за підтримки Міністерства культури України, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та Фундації Василя Сліпака з 2017 року.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.07.2020 09:23
Пацієнтів загалом звернулось:
4477
+72
Очікують
результати тесту:
485
+72
Підтверджені випадки COVID-19:
6763
+82
Одужало:
1003
+13
Померло:
178
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ