«Психоневрологічні диспансери мусять пройти процес перетворення у некомерційні підприємства", - Іван Собко

20 грудня 2019р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

В межах засідання постійної комісії  з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту сьогодні окрім іншого розглянули питання перетворення комунальних закладів охорони здоров’я у некомерційні підприємтсва, зокрема Львівського обласного клінічного психоневрологічного диспансера та дитячого психоневрологічного диспансера.

На думку заступника голови Львівської облдержадміністрації Івана Собка це питання мають вирішити обласні обранці.

«Позиція облдержадміністрації у тому, щоб винести на розгляд сесії пропозицію щодо перетворення цих двох закладів у некомерційні комунальні підприємства. Просимо керівництво обласної ради та профільну комісію посприяти винесенню цього питання на сесію. Якщо цього зараз не зробити, диспансери не зможуть повноцінно співпрацювати з Національною службою здоровя України», - акецентував заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко.

Під час засідання комісія також одноголосно підтримала лист голови Львівської облдержадміністрації Маркіяна Мальського щодо відновлення роботи кабінету для огляду на стан сп’яніння водіїв. Його планують відкрити на базі Львівського обласного державного клінічного наркологічного диспансера.

Ключові слова:

комісія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.07.2020 10:05
Пацієнтів загалом звернулось:
4099
+92
Очікують
результати тесту:
485
+92
Підтверджені випадки COVID-19:
6059
+177
Одужало:
890
+17
Померло:
159
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ