Екоосвітяни регіонального ландшафтного парку «Надсянський» організували урок про важливість сортування відходів

20 грудня 2019р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

Тема правильного сортування відходів є важливою та актуальною, тому вчитись сортувати їх правильно є першочерговим заходом у галузі екологічної освіти. Про це нагадують у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

З метою підвищення екологічної свідомості та збагачення знань підростаючого покоління екоосвітяни регіонального ландшафтного парку «Надсянський» організували екоурок «Сортуй відходи правильно» для учнів Нижньояблунському НВК про важливість сортування відходів.

Під час уроку учні розмірковували хто і за яких обставин створює  відходи та що робити для зменшення кількісті сміття, чому  його сортувати та скидати у спеціально відведені контейнери.

Підмогою дітям став зошит “Сортуй відходи правильно”, надрукований за кошти фонду охорони навколишнього природного середовища, який вчить правильно поводитися зі сміттям.

Учням дуже сподобалося заняття, вони зрозуміли, що кожен повинен заради збереження довкілля правильно сортувати відходи та за можливості, повторно  їх використовувати.

Global Options

COVID-19 в Україні
Оновлено: 08.04.2020 23:00
Пацієнтів загалом звернулось:
607
+56
Очікують
результати тесту:
103
+26
Підтверджені випадки COVID-19:
64
+18
Не підтверджено діагноз:
440
+45
Одужало:
3
+0
Померло:
3
+1

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ