У Львівській ОДА напрацьовують план вирішення питання перевезення пільгових категорій у громадському транспорті

20 грудня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 16 грудня, у Львівській ОДА відбулась чергова зустріч заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Тараса Греня із представниками автотранспортних підприємств, які здійснюють приміські та міжміські пасажирські перевезення. Для досягнення компромісу у питанні перевезення пільгових категорій громадян, які мають право на безкоштовний проїзд у транспорті, на зустрічі також був присутній перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк.

У ході дискусії одним із ефективних шляхів остаточного вирішення проблеми називали, зокрема, впровадження ефективного механізму електронного квитка.

Тарас Грень зазначив, що тут йдеться про цілий комплекс питань:

«Система не запрацює одразу, цей процес доволі тривалий. Якщо дивитись реально – на впровадження е-квитка піде орієнтовно півтора року».

Відтак, результатом зустрічі стало рішення розроблення спільного меморандуму для тимчасового врегулювання питання. Львівська ОДА та перевізники сформують чіткі пропозиції та внесуть їх до меморандуму, який укладуть на конкретно визначений термін. У документі зазначать перелік пільговиих категорій, які можуть їздити в обласних маршрутках безкоштовно.

«Проблема полягає, у першу чергу, у відсутності належного обліку перевезень. Це проблема і для органів місцевого самоврядування, і для самих перевізників. Тому сьогодні ми говоримо про підписання меморандуму – ми готові його підписати із чіткими нашими зобов’язаннями, строково. Адже коштів, які передбачені зараз, буде достатньо на орієнтовно 4 місяці часткового відшкодування проїзду пільгових категорій. Це дозволить тимчасово вирішити питання», - наголосив Тарас Грень.

Меморандум планують підписати наступного тижня.

Ключові слова:

меморандумперевізники

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ