Передноворічний бум вакансій: яку роботу пропонують мешканцям Львівщини?

18 грудня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

База вакансій Львівського обласного центру зайнятості на початку грудня цього року налічувала 6,4 тис. пропозицій працевлаштування, із них 4,5 тис. – для робітників, 1,3 тис. – для службовців, решта – 0,6 тис. – для тих, хто не має  професії та спеціальної підготовки.

«Найбільший попит на представників робітничих професій, – повідомив директор Львівського ОЦЗ Василь Барилюк. – Найпростіше знайти роботу тим, хто працює «руками», володіє інструментом. Заробітна плата зростає пропорційно до рівня кваліфікації спеціаліста».

Загалом середній розмір заробітку у заявлених вакансіях складав 7,4 тис. гривень, кожна десята пропозиція – із винагородою, значно вищою за середньообласний показник. Однак декому працедавці регіону готові платити у рази більше. На понад 20 тис. гривень можуть розраховувати:

– директор підприємства (32 тис. гривень, Самбірський район). Претендент на таку посаду повинен уміти планувати та координувати роботу підприємства, володіти управлінськими навиками. Він буде організовувати прибуткову діяльність фірми, готувати проєкти нормативних документів і вживати заходи для укомплектування штату кваліфікованими кадрами;

– водій автотранспортних засобів (28 тис. гривень, Пустомтівський район). Товариство з обмеженою відповідальністю охоче прийме на роботу трьох водіїв для перевезення різних вантажів у межах України, Польщі та Німеччини. Вимоги до кандидатів: знання правил завантаження автомобіля, контроль за його технічним станом, кріпленнями, мастильними матеріалами та рівнем охолоджувальної речовини, знання тахографа, наявність ЧІП-картки;

– механік з ремонту транспорту (25 тис. гривень, Городоцький район). Підприємство шукає кваліфікованого фахівця, котрий вміє діагностувати та ремонтувати двигуни та паливні системи вантажних автомобілів іноземного виробництва, знає принципи роботи ходової частини авто та причепа, займається комп’ютерною діагностикою та іншими ремонтними роботами;

Винагороду у розмірі 20 тис. гривень пропонують обвалювальникам м’яса (Львів, 10 вакансій), швачкам (Червоноград, 5 вакансій), електрозварнику автоматичних і напівавтоматичних машин (Бродівський район), трактористам-машиністам (Радехівський район, 3 вакансії), технологу-рибоводу (Пустомитівський район), трактористам (Самбірський район, 3 вакансії), головному бухгалтеру (Буський район).

А ви вже знайшли роботу, яка б приносила і моральне, і матеріальне задоволення? Якщо ні, тоді завітайте у найближчий до вас центр зайнятості та зустріньте Новий рік з новим трудовим колективом.

Ключові слова:

вакансіїробота

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.08.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
6570
+107
Очікують
результати тесту:
485
+107
Підтверджені випадки COVID-19:
10067
+146
Одужало:
2506
+152
Померло:
272
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ