На комісії з питань культури розглянули плани на 2020 рік

18 грудня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Під час нинішнього засідання обласної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації розглянули низку питань щодо планів на наступний рік та функціонування закладів культури в області.

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко поінформував голову та членів комісії про стан реалізації заходів та рівень проплати кошторисів.

«Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації розпочинає підготовку над формуванням напрямів використання коштів. Варто консолідувати зусилля облдержадміністрації та комісію обласної ради щодо завершення фінансового року в галузі культури та напрацюванні планів на наступний рік», - зазначив Іван Собко.

Зокрема, комісія обговорила проєкт рішення «Про проголошення 2020 року Роком митрополита Андрея Шептицького», ймовірність змін до Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2020 рік, виділення коштів для реставрації пам’ятки архітектури місцевого значення - дерев’яної церкви Воскресіння Господнього в с. Поляни Золочівського району та інші питання.

Ключові слова:

2020комісіякультура

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ