На Львівщині розпочався форум з питань запобігання та протидії насильству «ДІЙмо разом проти насильства»

16 грудня 2019р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 16 грудня, на Львівщині розпочався форум з питань запобігання та протидії насильству «ДІЙмо разом проти насильства». Учасників заходу привітав заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Тарас Грень.

«Класики казали, що найдовша та найважча дорога насправді складається з маленьких кроків і розпочинається з першого. І він відбувся. Ми пройшли доволі непростий , але цікавий та ефективний шлях. Важливо зрозуміти, що озвучуючи проблеми та зробивши конкретні кроки – ми розпочинаємо шлях вирішення цих проблем», - зазначив Тарас Грень.

Окрім того, він додав, що захід «ДІЙмо разом проти насильства» - це перший Форум такого скерування, який відбувається на теренах України.

Зазначимо, що у межах Форуму відбудуться чотири панельні дискусії: «Політика розбудови системи реагування на насильство», «Послуги та захист постраждалих», «Покарання кривдника», «Превенція насильства».

«З вашою допомогою Міністерство й надалі старатиметься впроваджувати заходи щодо запобігання та протидії домашнього насильства. Ми впевненими кроками реалізуємо цю політику. Станом на сьогодні, відбулися революційні зміни, але попереду ще багато роботи. Багато викликів ставить нам суспільство щодо переформатування політики свідомості. Але наші кроки викликають у людей довіру і розуміння того, що їх чують та захистять», - наголосила начальник Управління протидії торгівлі людьми та запобігання домашньому насильству Міністерства соціальної політики України Валентина Осадча.                                

Нагадаємо, що організатори заходу - департамент соціального захисту населення Львівської ОДА у партнерстві з громадською організацією «Центр «Жіночі перспективи» за підтримки UNICEF та «The Kvinna till Kvinna Foundation».

Ключові слова:

ЛьвівщинаФорум

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.07.2020 09:23
Пацієнтів загалом звернулось:
4477
+72
Очікують
результати тесту:
485
+72
Підтверджені випадки COVID-19:
6763
+82
Одужало:
1003
+13
Померло:
178
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ