Делегація з Львівщини вшанувала українців у Польщі

16 грудня 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

13-14 грудня делегація супільно-культурного товариства "Холмщина" здійснила поїздку по визначних і трагічних місцях на землях Холмщини і Південного Підляшшя.

Відвідали Голгофу Холмського краю - с. Сагринь, де біля пам'ятника поклали квіти, запалили лампадки і помолились за душі закатованих українців, опісля переїхали в село Берестя, де на покинутому православному цвинтарі, встановлено пам'ятний хрест вбитим у цьому селі українцям (понад 300 осіб).

Наступного дня делегація відвідала с. Голя Володавського повіту де в старовинному православному храмі св. Антонія Печерського та Великомучениці Параскеви (збудована у 1707 році) мали зустріч з Тадеєм Карабовичем, одним з фундаторів та багаторічним доглядачем скансену (це музей під відкритим небом, який представляє побут українців Південного Підляшшя та Холмщини).

На місцевому цвинтарі віддали шану похованим тут воякам УПА. У м.Холм вшанували уродженця цього міста, видатного українця - Михайла Грушевського, Голову ЦР УНР.  Також делегація відвідала с. Верховинаі віддали шану невинно вбитим українцям (194 людини).

Такі поїздки сприяють підтримці українства на цих землях, а також вшануванню пам'яті українців вбитих на історичних землях Холмщини і Підляшшя. Ця поїздка відбулась за сприяння Департаменту внутрішньої та інформаційної політики.

Ключові слова:

ПольщаХолмщина

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ