Стабільна судова система – це запорука стабільної правової держави, – Маркіян Мальський під час круглого столу

16 грудня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Голова Львівської ОДА Маркіян Мальський взяв участь у круглому столі «Судова реформа в Україні: проблеми та перспективи оптимізації місцевих судів».

Під час круглого столу порушили актуальні питання галузі та шляхи впровадження реформи, а також механізми імплементації змін та обмін досвідом із закордонними партнерами.

«Наша судова система має ставати кращою. Суспільство має розуміти ті проблеми, які є в судовій системі. Сьогодні суспільство демонструє потребу в змінах у різних галузях. Реформа має бути послідовною і грамотно завершеною. Стабільна судова система – це запорука стабільної правової держави. Українська судова система є напрочуд розвинутою, і ми перевершуємо за деякими чинниками багато європейських країн. Якість рішень мають стосуватися того, щоб людина розуміли висновок суду», - зазначив під час круглого столу Маркіян Мальський.

Окрім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника суду оголосили подяку голови облдержадміністрації та нагородили почесними грамотами дев’ятьох фахівців галузі.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 03.08.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
6463
+52
Очікують
результати тесту:
485
+52
Підтверджені випадки COVID-19:
9921
+138
Одужало:
2354
+51
Померло:
267
+2

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ