Завершення робіт з утеплення Сокальської центральної лікарні обговорили під час виїзної наради

12 грудня 2019р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

12 грудня 2019 року в рамках проведення технічного аудиту реалізації проектів цільових екологічних «зелених» інвестицій, департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації спільно з департаментом з питань зміни клімату та збереження озонового шару Міністерства енергетики та захисту довкілля України, групою аудиторів та представниками місцевої влади Сокальського району Львівської області провели обстеження об’єкту КНП «Сокальська центральна  районна лікарня» та обговорили питання щодо завершення робіт по утепленню лікувального закладу.

Також проведено аудит стосовно виконання робіт по встановленню індивідуальних теплових пунктів (ІТП) в навчальних закладах м. Червонограда.

Індивідуальний тепловий пункт є одним з основних заходів з термомодернізації будівлі. Він призначений для того, щоб приєднати внутрішньобудинкові системи теплоспоживання – опалення, гарячого водопостачання  або вентиляції – до теплової мережі. Встановлення ІТП дає можливість регулювати подачу тепла в будівлі та керувати інтенсивністю подачі тепла залежно від погодних умов.

Проекти реалізуються у межах Кіотського протоколу відповідно до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату за кошти отримані від Японії та Іспанії.

Від департаменту екології участь в обстеженні взяли заступник директора департаменту – начальник управління регулювання природокористування Максим Василишин та т.в.о начальника відділу нормування дозвільної діяльності управління регулювання природокористування Ігор Кравець.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ