На Львівщині успішно реалізовують проєкт OPRC з утримання ділянки траси М-06 Київ-Чоп

12 грудня 2019р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

Підсумки реалізації пілотного проєкту OPRC (Output and Performance-based Road Contract) з утримання ділянки траси М-06 Київ-Чоп, протяжністю 187 км обговорили сьогодні, 12 грудня, під час круглого столу.

Пілотний проєкт з утримання автомобільної дороги М- 06 Київ-Чоп розпочали 15 вересня 2014 року.  Термін реалізації контракту – 7 років.

“Важливим є питання експлуатаційного утримання доріг. Дякуючи Уряду та Укравтодору, цей проект успішно реалізується на території Львівської області. Сьогоднішня зустріч – це можливість спільно напрацювати зміни для покращення стану дорожнього господарства області та України загалом”, - наголосив  в.о директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.

Відповідно до контракту роботи на ділянці траси М-06 Київ-Чоп виконує підрядна організація ОНУР. 

Як повідомив представник ОНУР Андрій Чернишенко, контракт OPRC включає управління та обслуговування, роботи з благоустрою дороги, періодичного ремонту та аварійні роботи.

Крім того, в рамках Контракту виконуються окремі роботи з реконструкції – влаштування зовнішнього дорожнього освітлення в  27 населених пунктах вздовж ділянки, встановлення метеостанцій, влаштування двох майданчиків габаритно-вагового контролю, а також  деякі роботи з покращення – спеціальні секції 1 «Обхід Олесько» і спецсекція 2 «Гамаліївська дамба».

Фінансування проекту здійснюється Європейським банком реконструкції та розвитку в рамках Кредитної угоди між Україною та ЄБРР.

Зазначимо, круглий стіл організувала Національна асоціація дорожників України.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.06.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2465
+57
Очікують
результати тесту:
201
+57
Підтверджені випадки COVID-19:
1915
+181
Не підтверджено діагноз:
8544
+835
Одужало:
490
+52
Померло:
62
+2
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ