Василь Лозинський привітав працівників Трускавецької ГГРЕС з ювілеєм

11 грудня 2019р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 11 грудня, розпочалась конференція «Мінеральні води Трускавця: актуальні питання видобутку, підготовки та збереження їх лікувальних властивостей». Захід присвячений 70-річчю заснування Трускавецької гідрогеологічної режимно-експлуатаційної станції (ГГРЕС).

Привітав учасників конференції перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

"Ви кожен день своєї клопіткою роботою підтримуєте, те, що нам дала природа, допомагаєте розвинути", - зазначив він.

Також Василь Лозинський у вітальному слові закцентував увагу на важливості розвитку медичного туризму, як частини Стратегії Львівщини до 2027 року. 

Василь Лозинський за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток туристичної та санаторно-курортної галузі м. Трускавця, від імені голови Львівської ОДА відзначив працівників підприємства. 

Відтак, учасники конференції згадають шлях розвитку Трускавецької ГГРЕС та поділяться своїми думками щодо її ролі у функціонуванні, отриманні, обслуговуванні та розвитку Трускавецького родовища мінеральних вод. У програмі заходу запланували виступи спеціалістів галузі та дискусії представників профільних організацій.

Окрім того, для ознайомлення з наявним станом споруд та обладнання, які обслуговують гідромінеральну базу Трускавця, організують екскурсію на Трускавецьке родовище мінеральних вод та розсолів.

Ключові слова:

конференціяТрускавець

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ