“Зближення Сходу і Заходу України на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів", - Маркіян Мальський

9 грудня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 9 грудня, у межах конференції «Співпраця задля розвитку» відбулась панельна дискусія “Схід і Захід разом: міжрегіональна співпраця від Донбасу до Карпат”.

Участь у заході взяв голова Львівської ОДА Маркіян Мальський, який наголосив на важливості зближення Сходу і Заходу України.

“Зближення Сходу і Заходу України на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів. Кожен регіон має свої цінності і я вірю, що через їх показ ми можемо ставати ближче один одному”, - зазначив очільник Львівщини.

Окрім того,  очільник області  акцентував увагу на важливості співпраці із соціально відповідальним бізнесом, а також на необхідності розвивати інфраструктурні сполучення між Сходом України та Європою, щоб люди могли більш вільно подорожувати.

У межах дискусії підписали Меморанадум про співпрацю між Міністерством освіти і науки України, Львівською обласною радою, Львівською обласною державною адміністрацією, Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, Луганською обласною державною адміністрацією – обласною військово цивільною адміністрацією, Донецькою обласною державною адміністрацією – обласною військово цивільною адміністрацією і Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна”.

Меморандум передбачає  підтримку здійснення міжрегіональних обмінів на конкурсній основі між закладами Львівської, Івано-Франківської, Луганської, Донецької областей у трьох сферах: освітній, культурній та інформаційній.

Окрім того, підготовку спільних проєктів для участі у відкритих конкурсах, спрямованих на налагодження міжрегіональної співпраці, зокрема проєкту “Схід і Захід разом”

Також відповідно до цього документу, передбачається організація та проведення спільних заходів в освітній та культурній сфері. Зокрема обміни педагогічними працівниками й інтеграційні заходи для школярів, реалізація ініціативи інтеграційного заходу для молоді «Різдво культур», що має на меті презентацію культурних традицій різних регіонів.

Ключові слова:

конференція

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.07.2020 10:05
Пацієнтів загалом звернулось:
4099
+92
Очікують
результати тесту:
485
+92
Підтверджені випадки COVID-19:
6059
+177
Одужало:
890
+17
Померло:
159
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ