На Золочівщині представили нового голову райдержадміністрації

4 грудня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 4 грудня, на Золочівщині відбулося представлення нового керівника райдержадміністрації Василя Маркевича.

Очільника району представила керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації Маріанна Вільшинська. У своєму виступі вона наголосила на важливості плідної співпраці органів виконавчої влади, місцевого самоврядування громадськості.

«Ми вітаємо Вас, бажаємо Вам сили, терпіння, мудрості, а колективу адміністрації, усім територіальним підрозділам: будьте дружні, лише у підтримці одні до одних буде позитивний результат роботи і район буде у числі перших. Бажаю, щоб голова став сильним лідером у вашому районі», - наголосила Маріанна Вільшинська.

У свою чергу, Василь Маркевич подякував за високу довіру, а також запевнив, що зробить усе можливе задля подальшого розвитку Золочівського району.

«Сьогодні я бачу у пріоритеті роботи якісну адміністративно-територіальну реформу, процес переходу від одного устрою до іншого, сучасного, більш нового, який має бути зрозумілим, чітким і безболісним. Для якісної роботи мають бути залучені інвестиції. Особливий акцент хотів би поставити на роботі з громадянами. Я закликаю усіх до конструктивного і відкритого діалогу. Потрібно всім об’єднатися: громадянам, громадським організаціям, депутатам усіх рівнів, владі і виконувати спільну мету - сильна і процвітаюча країна, заможні громадяни і безпека», - наголосив Василь Маркевич.

Ключові слова:

головаЗолочівщина

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.06.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2465
+57
Очікують
результати тесту:
201
+57
Підтверджені випадки COVID-19:
1915
+181
Не підтверджено діагноз:
8544
+835
Одужало:
490
+52
Померло:
62
+2
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ