Нові можливості індустрії туризму та ділової гостинності обговорили в межах туристичного форуму Win With Lion «Перемагай з левом»

28 листопада 2019р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 28 листопада,  у межах туристичного форуму Win With Lion «Перемагай з левом»  організували майданчик для обговорення викликів і можливостей індустрії туризму.

Участь у заході взяв голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

“На Львівщині ми працюємо над покращенням інфраструктури, зокрема в області реалізовують малі інфраструктурні проекти, серед яких велосипедні маршрути в Карпатах, нові туристичні шляхи. Також важливою є промоція регіону як туристичної дестинації. Окрім того, необхідно дбати про безпеку туристів, щоб вони повертались у свою країну із хорошими враженнями. Влада повинна інвестувати у безпеку туристів і це буде найкращою промоцією регіону. Львівщина відрізняється від решти регіонів країни, ми маємо що показати, більшість культурної спадщини є в області. Регіон може також запропонувати високого рівня медичний туризм”, - зазначив  Маркіян Мальський. 

Також очільник області  акцентував увагу на реалізації нових проєктів, серед яких “Бойківське коло” для розвитку дорожньої інфраструктури гірських територій Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей, а також створення нових інформаційно - туристичних центрів. 

Серед учасників дискусії виступили  член  Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики, голова  підкомітету з питань туризму та курортів Дмитро Нальотов,  заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, президент Національної Туристичної Організації України  Іван Ліптуга, виконавчий директор конференц-бюро Відня Крістіан Мучлехнер, польський експерт в галузі конференц-індустрії Кшиштоф Целюх. 

У межах Стратегічної сесії розглянули менеджмент індустрії туризму, обговорили,  як правильно вибудувати комунікацію з усіма гравцями туристичного ринку.

Організатором Форуму є компанія DikArt Creative Marketing за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради та Lviv Convention Bureau, у партнерстві з міжнародною асоціацією European Cities Marketing та Міжнародним аеропортом ім. Данила Галицького «Львів».

Ключові слова:

туризмФорум

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 03.07.2020 10:05
Пацієнтів загалом звернулось:
4007
+99
Очікують
результати тесту:
485
+99
Підтверджені випадки COVID-19:
5882
+152
Одужало:
873
+10
Померло:
157
+11

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ