На Львівщині відбудеться соціальний Форум «Деінституціалізація: Трансформація закладів»

27 листопада 2019р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

26 листопада відбувся соціальний Форум «Деінституціалізація: Трансформація закладів».

Метою заходу є ознайомлення керівників закладів інституційного догляду та виховання дітей Львівщини і членів Координаційної ради з питань ДІ-реформи області з процесом  та успішними приклами трансформації  закладів в Україні.

Начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис окреслив сновні завдання щодо впровадження ДІ-реформи на Львівщині.

Головний спеціаліст департаменту освіти і науки облдержадміністрації Марія Васюник доповіла про інклюзію в освіті й право кожної дитини на освіту поблизу дому, проживаючи в сім’ї, зауваживши, що трансформація інституційних закладів - це зона росту керівників закладів

Також у межах заходу керівниця соціального відділу БО «Львівської освітньої фундації» Маріанна Каспришин поділилася досвідом трансформації дитячого будинку змішаного типу «Рідний дім» у с. Корналовичі Самбірського району

Зазначимо, форум організували БО «Львівська освітня фундація», проектним офісом з підтримки реформи деінституціалізації ( проект «Супровід урядових реформ в Україні «SURGe») компанії «Agriteam Canada Consulting Ltd” в Україні спільно із службою у справах дітей облдержадміністрації.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.07.2020 10:05
Пацієнтів загалом звернулось:
4099
+92
Очікують
результати тесту:
485
+92
Підтверджені випадки COVID-19:
6059
+177
Одужало:
890
+17
Померло:
159
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ