На Турківщині відкрили спортивний майданчик

25 листопада 2019р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

24 листопада у селі Нижня Яблунька на Турківщині, неподалік новозбудованої школи, відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям.

На будівництво цього майданчика з обласного бюджету спрямовано 700 тисяч гривень, загальна вартість - 1 мільйон 466 тисяч гривень.

«Нещодавно ми відзначали чергову річницю Революції Гідності. Може здаватись, що гідність - це щось дуже загальне, дуже далеке. Але насправді це не так. Цей новенький, створений для теперішніх і майбутніх поколінь, майданчик - це теж про гідність», - зазначив начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім‘як.

Опісля відкриття майданчика, на ньому стартував товариський матч між ветеранами київського «Динамо» та турківських «Карпат».

Зазначимо, що це вже четвертий майданчик, споруджений на Турківщині у межах реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2021 року.

Загалом у межах цієї програми заплановано у 2019 році облаштування 88 спортивних майданчиків, 60 спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням, 4 з наливним покриттям та 24 зі штучним покриттям.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ