Львівщина представляє туристичні та курортні можливості на польській виставці International Travel Show TT Warsaw

21 листопада 2019р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Упродовж 21-23 листопада Львівщина представляє туристичні та курортні можливості на головній польській виставці, орієнтованої на туристичну галузь, International Travel Show TT Warsaw.

На національному стенді України Львівщина представляє можливості активного, культурно пізнавального, медичного та гастротуризму. Відвідувачам виставки презентують туристичний путівник «Персональний гід Львівщиною», до якого увійшли головні еко та природні локації області, бальнеологічні та гірськолижні курорти, культурно-пізнавальні об‘єкти.

«Польські туристи відвідують Львівщину як з метою відпочинку, так і оздоровлення. Міста Трускавць та Східниця з унікальними мінеральними джерелами є одними з найпопулярніших дестанацій серед польських туристів на Львівщині. Дуже тішить, що наша область вражає мандрівників із Польщі, які завжди хочуть повертатись знову і знову. Цьому сприяє унікальні природні ресурси, професійний сервіс з надання послуг, відсутність проблеми вибору екскурсійних турів польською мовою, розвинута інфраструктура», - зазначає заступник начальника управління туризму та курортів Тарас Лозинський.

Цього року TT Warsaw – найпрестижніший туристичний ярмарок у Польщі, який відбудеться у Палаці культури та науки. Щороку на захід приваблюють експонентів з усього світу, що дає їм можливість представити свої пропозиції, налагодити та підтримувати ділові стосунки, а також дізнатися про останні тенденції в туристичній галузі. Широкий спектр супровідних заходів, організованих під час заходу у формі презентацій, конференцій, семінарів та тренінгів, приваблює професіоналів з Польщі та за кордоном, а зустрічі з відомими мандрівниками під час дня відкритих дверей виступають магнітом для широкої аудиторії, яка відвідує ярмарок.

Ключові слова:

курортитуризм

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ