Реалізація реформи системи інституційного догляду і виховання дітей - у центрі засідання Координаційної ради

21 листопада 2019р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 21 листопада, відбулось засідання Координаційної ради з питань захисту прав дітей та реалізації реформи системи інституційного догляду і виховання дітей у Львівській області під головуванням заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Юрія Холода.

«Сьогоднішнє наше засідання відбувається у День Гідності та Свободи. Сьогодні ми згадуємо тих, хто є прикладом для нас. Тих, хто віддав свої життя на Майдані. Сьогодні гідність – це не просто слово, але й вчинки кожного з нас. Щоденно життя дає нам певні виклики: більші чи менші. І від кожного з нас залежить як ми їх пройдемо. Я бажаю усім нам гідних вчинків та правильних рішень», - наголосив учасникам наради Юрій Холод.

У межах зустрічі присутні обговорили результати комплексної оцінки КЗ ДОР «Будинок дитини №2 для дітей з ураженням центральної нервової системи і порушенням психіки», а також узгодили склад комісії з розробки плану трансформації вище згаданого закладу.

Окрім того, учасники розглянули інноваційний проект супроводу дітей та молоді з особливими потребами, в тому числі з інвалідністю на базі діючого освітньо-соціально-культурного центру.

Серед питань, порушених у межах засідання Координаційної ради – співпраця Львівської обласної державної адміністрації з Проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) та Agriteam Canada Consulting Ltd.

Нагадаємо, що 20 листопада голова Львівської ОДА Маркіян Мальський підписав угоду про партнерство між облдержадміністрацією  та Agriteam Canada Consulting Ltd щодо реформування системи інституційного догляду та виховання дітей до 2026 року.

Команда Agriteam Canada Counsulting Ltd діє за підтримки уряду Канади і є одним із важливих партнерів Львівщини у реформі деінституалізації. Спільно зі Службою у справах дітей Львівської ОДА іноземні фахівці працюють у межах проєкту “Експертна підтримка врядування та економічного розвитку” (EDGE).

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ