Для нас важливо формувати середовище, де представники бізнесу мають змогу знайти надійного партнера, - Наталія Табака

20 листопада 2019р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

19-20 листопада національний туроператор TPG провів B2B зустрічі з представниками готелів та санаторно-курортних комплексів Львівщини.

За сприяння управління туризму та курортів Львівської ОДА компанія Travel Professional Group, яка розвиває в’їзний туризм, презентувала свою діяльність для представників готельних та санаторно-курортних комплексів. Основними цілями туроператора є розвиток туристичного потенціалу країни, сприяння конкурентному середовищу між містами та областями України, а в перспективі зробити країну найкращим туристичним місцем Європи.

«Для нас важливо формувати сприятливе середовище, де представники бізнесу мають змогу знайти собі надійного партнера. Сьогодні один з найбільших туроператорів України планує розвивати напрямок в’їзного туризму. Для готельно-відпочинкових та курортних комплексів це нагода сформувати планову та надійну завантаженість своїх комплексів, а для області – це додаткові надходження до бюджету. До того ж нам дуже приємно, що  туроператор TPG розпочав B2B зустрічі із Львівської області», - розповіла начальник управління туризму та курортів ЛОДА Наталя Табака.

Під час зустрічей обговорювались питання координації туристичного ринку: відмінні цінові пропозиції для індивідуальних туристів та туроператорів, співпраця з туристичним бізнесом в сфері маркетингу.

Туроператор планує налагоджувати співпрацю з іноземними країнами з метою залучення туристів на оздоровлення, зокрема ОАЕ, Азейбарджан, Ізраїль.

Відтак впродовж 2 днів туроператору TPG вдалось налагодити комунікацію із більш ніж 30 готельними та курортними комплексами області.

Ключові слова:

розвитоктуризм

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ