Представники ОТГ Львівщини взяли участь у Національному селекторі із реалізації земельної реформи

20 листопада 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 20 листопада, відбувся Національний онлайн селектор під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького щодо ходу реалізації земельної реформи. Серед учасників заходу – перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський, представники департаменту агропромислового розвитку, а також представники ОТГ Львівщини.

Під час селектору обговорили прийняті Верховною Радою України за основу в першому читанні проєкти законів України щодо регулювання питань у земельній сфері. Зокрема йдеться про проект №2195 про електронні земельні аукціони та законопроєкт №2194 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин».

В межах засідання Василь Лозинський звернувся із пропозицією до Міністерства посилити на законодавчому рівні функції контролю при виявленні самозахоплення земель. Адже, як він зазначив, у Львівській області аудит вияв понад 60 самозахоплених земельних ділянок.

Додамо, що у грудні на Львівщині відбудеться земельний форум. Захід дасть можливість обговорити актуальні питання земельної реформи в Україні.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 26.05.2020 09:31
Пацієнтів загалом звернулось:
2123
+38
Очікують
результати тесту:
71
+38
Підтверджені випадки COVID-19:
1405
+45
Не підтверджено діагноз:
5428
+171
Одужало:
295
+8
Померло:
40
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ