На Львівщині триває всеукраїнський тренінг програми «Молодіжний Працівник»

19 листопада 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Упродовж 19-21 листопада у м. Пустомити відбувається всеукраїнський тренінг за навчальною програмою "Молодіжний працівник" на тему "Інклюзивність та відкрита молодіжна робота в молодіжних центрах».

Сьогодні учасники працюють над кейсами політичних стратегій та соціальних прав, визначенні інклюзивних груп в молодіжних центрах та під час вечірньої програми практикуватимуть відображення інклюзії в діяльності та стратегії центрів.

У заході бере участь 25 молодіжних працівників із 14-ти регіонів України. Зокрема: Дніпропетровської, Чернігівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Черкаської, Харківської, Полтавської, Житомирської, Волинської, Кіровоградської, Київської, Миколаївської, Луганської та Львівської областей.

Програма тренінгу включає триденне навчання, під час якого молодіжні працівники також освоять наповнення інклюзивного простору, інструменти інклюзивних потреб та окреслять перші особисті кроки в запровадженні інклюзивності своїх молодіжних центрів.

Нагадаємо, що організаторами заходу є Міністерство молоді та спорту України спільно з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики, Програмою розвитку ООН та департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Ключові слова:

тренінгпрограмамолодь

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ