Усіх охочих запрошують переглянути мультимедійний виставковий проєкт про історію Львова

15 листопада 2019р, Новини. Департамент архітектури та розвитку містобудування, Прес-служба ОДА

Сьогодні у Центрі архітектури, дизайну та урбаністики (Порохова Вежа) заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод ознайомився із мультимедійним  виставковим  проєктом "Смерть та відродження міста", який відкрили 27 вересня.

“Це унікальний проєкт, який відтворює основні історичні події у Львові. Це цікаво, інноваційно і дуже важливо, щоб сучасна молодь приходила сюди і, переглядаючи цей ЗD-мапінг, вивчала міську історію. Приємно, що Порохова Вежа оновлюється і працює як сучасний центр, стає платформою для обміну ідеями між архітекторами, експертами, молоддю і митцями. Ми повинні такі проєкти популяризувати і сприяти їхньому розвитку”, - зазначив Юрій Холод.

Проект відтворює "життя" Львова, починаючи  від часу його заснування до сьогодення. До роботи була залучена велика команда архітекторів, істориків, волонтерів, які розробили детальний макет центру міста в масштабі, з точними висотами будівель, пагорбів та створили відеомапінг з важливими ключовими моментами з історії Львова.

“Цей проєкт представляє макет містобудівного розвитку Львова, розміром два з половиною на три метри. У чотирьоххвилинному ролику презентовано історію, як місто зникало і знову відбудовувалося. Ані пожежі, ані напади з боку ворогів не змогли його зруйнувати. Ми щиро запрошуємо усіх переглянути цей проект”, - зазначив голова Львівської обласної організації Національної Спілки Архітекторів України  Богдан Гой.

Члени команди вбачають подальше "життя" макету, його можна використовувати, моделюючи майбутні забудови та наочно демонструючи факт вдалої інтеграції будівель до існуючої забудови, або ж навпаки спотворення архітектурного стилю міста; можна показувати видатні творіння архітекторів Львову у різні періоди часу, як ті які ми бачимо сьогодні, так і ті, що вже зруйновані тощо.

“Порохова Вежа популяризує українську історію, є відкритою для мешканців міста та завдяки таким цікавим проектам приваблює туристів. Тішить, що Центру архітектури, дизайну та урбаністики вдається залучати до співпраці такі вищі навчальні заклади як НУ “Львівська політехніка”, Національний лісотехнічний університет. Молоді архітектори активно працюють над розвитком нових проєктів”, - зазначила в.о. директора департаменту архітектури та містобудування Оксана Ткачук.

Зазначимо, експозиція відкрита для відвідувачів до 1 грудня в Центрі Архітектури, Дизайну та Урбаністики (Порохова Вежа).Вхід безкоштовний.

Ключові слова:

порохова вежапроєкт

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.07.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4553
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
6882
+119
Одужало:
1009
+6
Померло:
181
+3

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ