Малечу Львівщини запрошують на «Добре свято»

15 листопада 2019р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

У середу, 20 листопада, з нагоди Всесвітнього дня дитини, у «Ашані» на вулиці Стрийській, відбудеться «Добре свято». Мета заходу – просвітництво, а також привернення уваги до толерантного ставлення та підтримки, права на соціальну адаптацію, безпеку та захист людини, в незалежності від соціального чи фізичного статусу. Про це інформують у департаменті з питань соціального захисту населення Львівської ОДА.

У програмі свята:

- Показ мод від відомих українських дизайнерів за участі діток інклюзивної студії естетики, грації, краси та моделінгу «Glance Models» та Гуманітарного Центру Розвитку «У Світ Разом»;

- Зіркові дарунки;

- Виступи дитячих зіркових колективів;

- Інтерактив для дітей та дорослих (майстер класи, забави, цікава інтерактивна зона безпеки від Управління патрульної поліції у Львівській області)
дарунки та частунок.

Вхід вільний. Початок о 16:00 год. Локація: Центральна зала Торгово-розважального центру «King-Cross Leopolis» (с. Сокільники, вул. Стрийська, 30).

Організатори заходу - ГО «Спілка жінок Львівщини», Управління патрульної поліції у Львівській області за підтримки генерального партнера «АШАН» та інших.

Ключові слова:

дітисвято

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.07.2020 10:20
Пацієнтів загалом звернулось:
4235
+57
Очікують
результати тесту:
485
+57
Підтверджені випадки COVID-19:
6445
+144
Одужало:
971
+6
Померло:
164
+0

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ