За сприяння Маркіяна Мальського з Державного бюджету терміново виділили кошти для погашення заробітної плати шахтарям

14 листопада 2019р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження

Сьогодні, 14 листопада, на рахунки ДП «Львівугілля» почали надходити кошти, які скеровують на погашення заробітної плати шахтарям Львівщини за серпень та вересень 2019 року. Це фінансовий ресурс, який в терміновому порядку виділили з Державного бюджету на забезпечення виплати заборгованої зарплати гірникам в сумі 225 млн 523 грн. Також, з цих коштів планують погасити ще 43 % зарплати за жовтень 2019 року.

Виділення коштів в терміновому порядку стало можливим завдяки докладеним зусиллям голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського під час зустрічі 12 листопада з керівництвом ДП «Львіввугілля», директорами шахт і шахтарських профспілок,  а також оперативної комунікації з інформуванням щодо складності ситуації з Президентом України.

«Дякую Головному управлінню Державної казначейської служби, Львівському обласному управлінню АТ «Ощадбанк» та ДП «Львіввугілля», які працювали над оперативним скеруванням коштів на особові рахунки працівників держпідприємства, - зазначив Маркіян Мальський. - А ми продовжуємо і надалі працювати з Міненерговугілля над вирішенням питання погашення решти суми заборгованої заробітної плати шахтарям та очікуємо подальшої підтримки Президента і Прем'єр-міністра України з цього питання».

Додамо, що 10 листопада, за ініціативи Львівської ОДА у Кабінеті Міністрів України відбулась робоча нарада з прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком стосовно вугільної промисловості Львівщини, в межах якої Маркіян Мальський поінформував очільника уряду про оновлені дані щодо сум затримки зарплатні шахтарям.

Також обговорили питання:надання пільгового періоду вугледобувним підприємствам від сплати прибуткового податку для можливості вчасної виплати з/п, сплати комунальних послуг, введення нових лав, оновлення зношеного та застарілого обладнання, виходу на самозабезпечення в майбутньому. Окрім цього - зміни до законодавства в частині списання заборгованості по основному платежу з ЄСВ та штрафних санкціях та повний розрахунок ДП «Держвуглепостач» перед ДП «Львіввугілля» за відвантажену раніше вугільну продукцію в розмірі 113,1 млн грн.

Ключові слова:

зарплаташахтарі

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.06.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2357
+34
Очікують
результати тесту:
161
+34
Підтверджені випадки COVID-19:
1734
+34
Не підтверджено діагноз:
7709
+472
Одужало:
438
+17
Померло:
58
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ