Перинатальний відкрили після профілактичної зупинки

12 листопада 2019р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі після двотижневої профілактичної зупинки відбувся вже традиційний День відкритих дверей. Медики презентували майбутнім матерям палати, пологові зали, дали змогу відчути умови перебування у центрі та поспілкуватися з лікарями.

За 16 місяців від відкриття пологового стаціонару центр працює з повним навантаження. Майже кожна четверта дитина з усіх новонароджених області цьогоріч народилася тут, у перинатальному центрі.

«Внесок колективу Центру у зниження малюкової смертності в області важко переоцінити. Адміністрація ПЦ підписала також угоду про співпрацю та юридичний захист медиків з командою правників з "Імунітету". І гарна ініціатива колег - новонароджений малюк у подарунок отримав автокрісло, оскільки Верховна Рада нещодавно прийняла закон, який ініціює безпеку перевезення, транспортування дітей до 12 років. Мені ж було важливо поспілкуватися з колегами. Це колектив активний, небайдужий. Маємо постійний діалог і спільно вирішуємо проблеми», - зазначила директор департаменту охорони здоровя Львівської ОДА Ірина Микичак.

За словами очільниці департаменту триває робота над прискоренням темпів завершення реконструкції усього комплекту перинатального.

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ