Перинатальний відкрили після профілактичної зупинки

12 листопада 2019р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі після двотижневої профілактичної зупинки відбувся вже традиційний День відкритих дверей. Медики презентували майбутнім матерям палати, пологові зали, дали змогу відчути умови перебування у центрі та поспілкуватися з лікарями.

За 16 місяців від відкриття пологового стаціонару центр працює з повним навантаження. Майже кожна четверта дитина з усіх новонароджених області цьогоріч народилася тут, у перинатальному центрі.

«Внесок колективу Центру у зниження малюкової смертності в області важко переоцінити. Адміністрація ПЦ підписала також угоду про співпрацю та юридичний захист медиків з командою правників з "Імунітету". І гарна ініціатива колег - новонароджений малюк у подарунок отримав автокрісло, оскільки Верховна Рада нещодавно прийняла закон, який ініціює безпеку перевезення, транспортування дітей до 12 років. Мені ж було важливо поспілкуватися з колегами. Це колектив активний, небайдужий. Маємо постійний діалог і спільно вирішуємо проблеми», - зазначила директор департаменту охорони здоровя Львівської ОДА Ірина Микичак.

За словами очільниці департаменту триває робота над прискоренням темпів завершення реконструкції усього комплекту перинатального.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 08.07.2020 17:50
Пацієнтів загалом звернулось:
4307
+72
Очікують
результати тесту:
485
+72
Підтверджені випадки COVID-19:
6562
+117
Одужало:
974
+3
Померло:
170
+6

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ