У Львові стартував симпозіум щодо розвитку житлових кооперативів як моделі для створення доступного житла в Україні

12 листопада 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 12 листопада, у Львові стартував міжнародний симпозіум “Житлові кооперативи як модель для створення доступного та достатнього житла в Україні”.

Учасників заходу привітав перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський, який подякував міжнародним представникам за зацікавлення темою відновлення житлових кооперативів в Україні як доступної і сталої моделі житла з перспективою  їх подальшого залучення у державні й місцеві програми.

“Питання доступного житла є надзвичайно важливим. Мені приємно тут бачити представників Німеччини, США, Норвегії, які розкажуть про міжнародний досвід житлових кооперативів. На Львівщині житлове будівництво рухається активно, але ми розуміємо, що цього житла, яке є в регіоні, недостатньо і його вартість мала б бути нижчою, особливо для молодих людей, які готові тут працювати. Бо якщо є доступне житло, то людина залишається на місці і розвиває свій регіон”, – зазначив Василь Лозинський.

У межах заходу Голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний наголосив, що на державному рівні фінансування житлових програм збільшилось в п’ять разів порівняно з 2018 роком.

“Ми матимемо 400 млн гривень на Програму будівництва доступного житла та 200 млн гривень на Програму кредитування учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб. Також наш статутний капітал збільшено до 330 мільйонів, за рахунок тих коштів ми надаємо кредити молодим сім’ям”, наголосив Сергій Комнатний.

Зазначимо, організаторами симпозіуму є Ініціатива “Житлове господарство у Східній Європі” (IWO) за підтримки “Go-operative Housing International” (CHI), Представництва в Україні та Білорусі Фонду ім. Фрідріха Еберта та Центру компетенції великих житлових масивів у партнерстві з Державним Фондом сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло), м. Киів і громадською організацією «Центр досліджень місцевого самоврядування» (ЦДМС), м. Львів.

Ключові слова:

житлосимпозіум

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ