Магерівський костел: у межах толоки волонтери зібрали 60 мішків побутового сміття

11 листопада 2019р, Новини. Департамент архітектури та розвитку містобудування, Прес-служба ОДА

9 листопада біля  Магерівського костелу відбулася толока, участь у якій взяли понад два десятки  волонтерів. Серед них: команда БФ «Спадщина.UA» зі Львова, представники ЗМІ, гіди, керівник департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА Оксана Ткачук та ін.

Під час виїзду було повністю викошено самосів на доступних частинах даху та довкола споруди костелу, зібрано 60 мішків побутового сміття.

Окрім того, організували лекцію про історію костелу Пресвятої Трійці наукового співробітника Державного історико-архітектурного заповідника Руслана Звіра.

Змонтовано на споруді костелу 4 інформаційні стенди про історію міста Магерів, костелу Пресвятої Трійці, інші пам’ятки містечка та заходи БФ «Спадщина.UA» в межах проєкту.

Одночасно художник Юрій Сичов-Глазун увіковічнював костел олійним живописом на полотні, а галерея-кав’ярня «Штука» влаштувала «солодкий Магерів» - мазурики, шарлотки, маківники та інші смаколики.

На шляху додому обговорювали можливі концепції беззбиткового і неконфліктного із релігійним пристосування об’єктів культової спадщини в малих громадах, які більше не можуть використовуватися за своїм первісним призначенням.

Довідково:

Назва проекту: «Магічний Магерів».
Локація проекту: костел Пресвятої Трійці, смт.Магерів, Жовківський район, Львівська обл.

Завдання проекту: дослідження, перша технічна допомога, робота з громадою, промоція.

Ідея та втілення проекту – БФ «Спадщина.UA».
Команда проекту Ганна Гаврилів, Олег Стасюк, Любомир Пархуць, Ігор Юрчак, Марта Гурин, Оксана Кукурудза.

Проєкт «Магічний Магерів» реалізований задля популяризації культурної спадщини Львівщини, виховання в суспільства поваги до спадщини.

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ