До Міжнародного дня урбаністики відбулись лекції студентів та кураторська екскурсія

11 листопада 2019р, Новини. Департамент архітектури та розвитку містобудування, Прес-служба ОДА

8 листопада до Міжнародного дня урбаністики у Центрі архітектури, дизайну та урбаністики "Порохова вежа" відбулись лекції студентів-урбаністів, учасників міжнародного проектного семінару "Лабораторія щільності міста".

У межах заходу також організували кураторську екскурсію Голови Львівської обласної організації Спілки архітекторів Богдана Гоя по виставкових проектах, що розташовані у Будинку архітектора.

Захід організували спільно з департаментом архітектури та містобудівного розвитку Львівської обласної державної адміністрації.

Серед учасників: головний архітектор львівської області Оксана Ткачук, районні архітектори, начальник управління майном Львівської обласної ради Віктор Кусий, члени Правління ЛОО НСАУ, викладачі та студенти "Львівської політехніки" та багато інших.

"Важливо, що відзначення Дня урбаністики у Львові вже стало доброю традицією, яку щороку ми організовуємо у Пороховій вежі. І в такий спосіб підкреслюємо необхідність розвитку прозорої і відповідальної містобудівної політики у нашій області, яка є неможливою без плідної співпраці влади з представниками громадянського суспільства. А Львівська спілка архітекторів є найавторитетнішим таким громадським об'єднанням" - зазначила у своєму виступі Оксана Ткачук.

Ключові слова:

архітектура

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ