Учні та студенти беруть участь у Молодіжній моделі Львівської обласної ради

9 листопада 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 9 листопада, стартував проєкт для молоді Львівщини – Молодіжна модель Львівської обласної ради. Симуляційні засідання, у яких бере участь учнівська та студентська молодь віком 15-20 років триватимуть у сесійній залі облради упродовж двох днів.  

Привітали молодь заступник директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Юрій Горун та керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов.

Учасники працюватимуть у постійних депутатських комісіях та прийматимуть рішення у сферах освіти, дорожнього транспорту, медицини, спорту, молодіжної політики тощо. Серед учасників моделі оберуть голову ради та заступників.

Делегати представлятимуть інтереси своїх громад та напрацьовуватимуть рішення у різних галузях та сферах на засіданні сесії обласної ради. По завершенні проєкту учасники напрацюють спільне звернення молоді до керівництва обласної ради та обласної державної адміністрації.

Основна мета проєкту – надати можливість учасникам відчути себе депутатом, долучитися до управлінської діяльності області та допомогти молоді зрозуміти діяльність органів місцевого самоврядування.

Зазначимо, що цьогоріч учасниками стали півсотні молодих людей з районів Львівської області.

Організатор проєкту – департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, Львівська обласна рада, Львівський обласний молодіжний центр.

Ключові слова:

молодіжна модель

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.07.2020 10:05
Пацієнтів загалом звернулось:
4099
+92
Очікують
результати тесту:
485
+92
Підтверджені випадки COVID-19:
6059
+177
Одужало:
890
+17
Померло:
159
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ