Алгоритм енергонезалежності розглядають в межах другого дня XIX Міжнародного економічного форуму

1 листопада 2019р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження

На Арені Львів розпочався другий день XIX Міжнародного економічного форуму. В межах дискусій порушують актуальні питання енергонезалежності, експорту, міжнародного співробітництва, туризму тощо.

Про відновлювальну енергетику спілкуються в межах секції «Алгоритм незалежності». Привітав учасників перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

«Всі території сьогодні раді вітати представників будь-яких напрямків альтернативної енергетики. Це стабільний дохід для об’єднаної громади. Зрозуміло, що альтернативна енергетика - це не швидкі гроші, але цей напрямок розвиває бізнес та громади. Ми зі своєї сторони будемо продовжувати роботу у напрямку реалізації проектів альтернативної енергетики», - зазначив Василь Лозинський.

Відтак, в межах дискусії постійний радник проектів Twinning Ульріке Гієра ознайомила присутніх з правовими рамковими умовами на європейський погляд, а саме хто уповноважений згідно з Європейським правом працювати з накопичувачами енергії, завідувач відділу водневих технологій та гідридного матеріалознавства Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України, доктор хімічниих наук, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Ігор Завалій розповів про проблеми, досягнення та перспективи водневої енергетики.

Також говоритимуть про фотовольтаїку,  конфігурування енергоефективних систем живлення та електротяги автономних транспортних засобів, малі ГЕС, як основу соціально-економічного розвитку Карпатського регіону України.

Також в межах другої панельної дискусії «Формування енергоефектвного суспільства» говоритимуть про просвітництво як невід’ємну складову проєктів з енергоефективності, екологічну економіку та енергоефективні школи, де розглянуть досвід компанії ДТЕК у формуванні енергоефективного покоління в Україні.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.08.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
6570
+107
Очікують
результати тесту:
485
+107
Підтверджені випадки COVID-19:
10067
+146
Одужало:
2506
+152
Померло:
272
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ