Актуальні питання у галузі культури обговорили під час наради

31 жовтня 2019р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 31 жовтня, заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко та заступник голови Львівської облради Юрій Гудима зустрілись із представниками департаменту з питань культури, національностей та релігій та профільної комісії облради.

У межах наради Іван Собко наголосив на важливості проведення детального аналізу програм у галузі культури, а також напрацювання плану заходів на наступний рік.

“Важливо напрацювати чіткі позиції щодо організації заходів та внести їх у відповідні програми, щоб виступаючи на профільних комісіях, ми презентували конкретні речі. Не можна допускати, аби культура фінансувалась за залишковим принципом, якщо ми прагнемо хорошого результату”, - зазначив Іван Собко.

Відтак, під час зустрічі присутні акцентували увагу на актуальних питаннях щодо розвитку культури в області.  

Зокрема, щодо  підтримки комунальних закладів обласної ради у наступному році, внесення кадрових змін до складу комісії державних нагород при облдержадміністрації, проведення комп’ютеризації бібліотек та підключення до мережі Інтернет, вирішення питання із довозом учнів до мистецьких шкіл.

Окрім того, наголосили на важливості пошуку гуртожитків для студентів вищих навчальних мистецьких закладів, необхідності поповнення бібліотечних фондів, напрацювання критеріїв проведення заходів у народних домах та бібліотеках.

Ключові слова:

культуранарада

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.07.2020 10:05
Пацієнтів загалом звернулось:
4099
+92
Очікують
результати тесту:
485
+92
Підтверджені випадки COVID-19:
6059
+177
Одужало:
890
+17
Померло:
159
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ