Індустріальні парки та промислові зони: в межах Міжнародного економічного форуму порушили актуальні питання промислового виробництва

31 жовтня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Про впровадження нових технологій та еволюцію промислового виробництва говорили сьогодні, 31 жовтня, в межах  XIX Міжнародного економічного форуму.

Спікери продовжили тему індустріальних парків, як основи для розвитку високотехнологічних підприємств.

«Індустріальний парк – локація, яка має всі сервіси для виробника. Йдеться про високотехнологічні виробництва, які не потребують великої кількості працівників. В таких компаніях люди отримують можливості для росту і саме такі компанії є основними споживачами індустріальних парків», - розповів модератор заходу, керівник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації Роман Матис.

Власним досвідом розвитку підприємства від ідеї до пошуку земельної ділянки, навчання працівників, технічне удосконалення поділився засновник групи компаній Юнісет та ЮГОВ-проект Олесь Возний.

Про можливості та переваги для розміщення промислового виробництва на території Львова розповів начальник управління інвестицій та проєктів Львівської міської ради Роман Старецький.

Зокрема, керівник управління інвестицій окреслив переваги міста для розвитку промисловості, серед яких виокремив глобальність, кількість населення, сполучення, заробітну плату, розвиток туризму та бізнес партнерства, залучення прямих іноземних інвестицій, ІТ та конференц-індустрії.

«Ми маємо великий потенціал як місто. Зокрема, це людський ресурс, адже сьогодні йде конкуренція за таланти. Також заробітна плата є конкурентною і це створює можливості для іноземного бізнесу»,-  розповів Роман Старецький.

Також він окремо зупинився на ініціативі створення промислових зон.

«Промислова зона  має на меті створити хорошу обладнану локацію для промислового бізнесу. Ми розробили Програму розвитку промислових зон»,-  зазначив Роман Старецький.

Як він пояснив, програма створена з метою розвитку та підвищення інвестиційної привабливості промислових зон Львова, що повинні стати сучасними інноваційними та технологічними зонами, а промислова зона буде територією, де бізнес буде самостійно вирішувати, що йому робити. Зокрема, наразі йдеться про промислові зони Сигнівки та Рясне-2.

Також Роман Старецький розповів про розвиток промисловості у Львові через інвестиції в інфраструктуру, зокрема транспортну.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 14.07.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4725
+80
Очікують
результати тесту:
485
+80
Підтверджені випадки COVID-19:
7150
+147
Одужало:
1142
+29
Померло:
188
+2

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ