Маріанна Вільшинська зустрілась із учасниками проєкту "Державотворець"

31 жовтня 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 31 жовтня,  керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська зустрілась із учасниками проєкту "Державотворець". Це програма особистісного та професійного розвитку молоді віком 18 - 25 років, метою якої є розвиток відповідального лідерства, підвищення рівня громадянської активності молоді, надання знань, умінь та навичок щодо співпраці громадських організацій, влади, бізнесу та ЗМІ. 

“Приємно, що ви є учасниками цього проекту, бо Україна потребує молодих, розумних та ініціативних людей. У Львівській облдержадміністрації реалізується проект “Реалізуй себе у владі”, тож ми запрошуємо  молодь долучатись до державної служби та спільно творити зміни у країні”, – зазначила Маріанна Вільшинська.

Зазначимо, ключові завдання проєкту «Державотворець» - це підвищити рівень обізнаності молоді щодо діяльності державного, приватного та громадського секторів, ознайомити молодих людей із основами та важливістю державотворення, сприяти розвитку лідерських якостей учасників програми, надихнути молодь брати відповідальність за творення своєї держави через особисті та професійні досягнення, громадянську активність.

Програма відбувається за підтримки Міністерства молоді та спорту в Україні, Української академії лідерства, проекту Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні "Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні "ВзаємоДія" (SACCI)". Регіональний співорганізатор -  департамент внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

Серед спікерів програми: директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушинський, Діана Зубко - представниця USAID_ВзаємоДія, координатор національної програми "Державотворець" Максим Михайлик, заступник Міністра молоді та спорту Ярема олександр, заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, та ін.

Завершенням проекту є "День управління" - це той день, коли учасники проведуть з топ менеджером бізнесу, керівником структурного підрозділу органу державної влади або керівником інституту  громадянського суспільства.

Ключові слова:

зустрічмолодьпроєкт

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ